Wybudowaliśmy przelotowa linię magnetronową do jonowego napylania warstw metalicznych na użytkach o wymiarach 1200 na 3000 mm. Jest to w tej chwili największa tego typu linia w Europie Wschodniej.
Opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy również unikalną w skali światowej półautomatyczną linię do chemicznego głębokiego trawienia szkła.
 
Opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy, również unikalną w skali światowej, automatyczną linię do chemicznego matowienia szkła; składa się ona z siedmiu autonomicznych oraz zdalnie sterowanych robotów przemieszczających się po podwieszonym torze zamkniętym.

Opracowaliśmy i wybudowaliśmy eksperymentalną szklarnię z automatycznie wymieniającymi się połaciami dachu. Maszyna służy do testowania skuteczności warstw antyrefleksyjnych na szkle w warunkach naturalnych.

Wdrożyliśmy do produkcji pierwszą polską półautomatyczną drukarkę karuzelową do drukowania na rajstopach.
Dla największego producenta filtrów oleju na świecie Donaldson zaprojektowaliśmy i wybudowaliśmy w pełni automatyczną linię do drukowania filtrów samochodowych. Robot maszyny pobiera filtr z taśmy, maszyna drukuje, suszy, drugi robot odkłada gotowy filtr, a wszystko w czasie do 3. sekund.
Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy unikalną w skali Europy linię do w pełni automatycznego sitodruku w 6 kolorach na formatkach foliowych B1 z dwiema stacjami UV i jedną IR. Maszyna pobiera formatki ze stosu, precyzyjnie pozycjonuje na stole, drukuje, suszy i odkłada na stos wydruków gotowych.

 

Zaufali nam

Ministerstwo Obrony Narodowej, Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi, Politechnika Łódzka, Politechnika Rzeszowska, AGH, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Mennica Państwowa,
Przedsiębiorcy z większości krajów Europy, również z USA, Uzbekistanu i z Egiptu,

Dla naszych klientów organizujemy szkolenie w zakresie sitodruku